Łóżka Murphy'ego i akcesoria

PROJEKTOWANIE, PRODUKCJA I SPRZEDAŻ W CAŁEJ EUROPIE
Murphy beds and accessories picture 1
ROZWÓJ
Innowacyjna koncepcja SMARTBett® została opracowana przez zespół doświadczonych inżynierów i projektantów. Wyzwanie było bardzo wymagające: stworzyć łóżko, które zajmuje minimalną przestrzeń, spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, oferuje świetny design i zapewnia doskonały komfort snu. Dzięki SmartBett® udało się to osiągnąć!
Murphy beds and accessories picture 2
PRODUKTY
Patrzymy teraz na 20-letnie doświadczenie i rozwój. W tym czasie rozwinęliśmy się i stale udoskonalaliśmy nasze produkty. Planujemy kontynuować te działania przez następne 20 lat, abyśmy mogli zachwycać Państwa niezmiennie wysokim poziomem i wysokiej jakości produktami.
Murphy beds and accessories picture 3
SPRZEDAŻ
Ponad 70.000 zadowolonych klientów! Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące produktów, dostawy lub reklamacji. Można się z nami skontaktować telefonicznie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30-16:00. Można również wysłać do nas e-mail. Odpowiadamy zazwyczaj najpóźniej następnego dnia.
Murphy beds and accessories picture 4 Murphy beds and accessories picture 5 Murphy beds and accessories picture 6
Murphy beds and accessories picture 7
Nasza produkcja
Inteligentne wyposażenie: SMARTBett® to coś więcej niż łóżko w szafie. To idealny pomysł na mieszkanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić miejsce i nie iść na kompromis w kwestii stylu i komfortu. Oprócz rozwoju i produkcji innowacyjnych mebli do spania, firma SMARTBett® produkuje z wykorzystaniem swojego know-how, proponuje wysokiej jakości wyposażenie funkcyjne na rynek światowy i jest poszukiwanym partnerem systemowym w branży meblarskiej i mebli tapicerowanych. Oprócz produkcji na dużą skalę funkcjonalnych okuć, wsporników i innych akcesoriów do łóżek składanych, foteli telewizyjnych i innych komfortowych mebli, realizowane są również specjalne życzenia klientów.
FILOZOFIA
Wszystko zawsze zaczyna się od pomysłu. Dopóki nie powstanie dopracowana koncepcja,
trzeba odpowiedzieć na wiele pytań: jak mogę zrealizować swój pomysł? Jak połączyć najlepszą
funkcjonalność z wyjątkowym designem? Jak zapewnić najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie?
W SMARTBett® wysoko zmotywowany zespół projektantów i inżynierów pracuje nad nowatorskimi
odpowiedziami na te i inne pytania. Nasza filozofia kieruje naszymi specjalistami na każdym kroku.
W skrócie: wartość dodana. Dla naszych klientów. Pod każdym względem. Tylko w ten sposób
można stworzyć coś niezwykłego. Dlatego pomysły SMARTBett® mają innowacyjną przewagę, którą
będziecie się Państwo cieszyć każdego dnia!
Murphy beds and accessories picture 8
Ułatwiamy życie
Innowacyjność jest naszą siłą napędową - i Twoim zyskiem: Każdy produkt SMARTBett® jest oceniany pod kątem tego, czy ma przewagę nad istniejącymi rozwiązaniami meblowymi. Zostanie wdrożony tylko wtedy, gdy odpowiedź na to pytanie będzie jednoznacznie twierdząca. A SMARTBett® oznacza wiele korzyści dla Ciebie i Twojego domu: więcej przestrzeni - więcej komfortu - więcej stylu - lepsza jakość życia!
Murphy beds and accessories picture 9
i nie spoczniemy na tym:
Codziennie zastanawiamy się, jak możemy ulepszyć nasze gotowe produkty, na jakie pomysły mieszkaniowe świat wciąż czeka i jak można je zrealizować - krótko mówiąc: jak możemy sprawić, by Twoje życie było jeszcze łatwiejsze! W końcu to takie miłe, gdy własny dom staje się ulubionym miejscem.