Regała na książki

15 przedmioty

Półki z SMARTBett

These półki are a great addition to our Murphy Beds. All our products can be ideally combined with each other. You can endlessly combine different models of beds and Murphy beds with these półki to create the optimal set for your room.
Regał picture 1

Rozszerzanie do nieskończoności

Regał picture 2
Regał picture 3
Dzięki jednej wszechstronnej półce można łatwo wypełnić każdą ścianę, czyniąc pomieszczenie bardziej przytulnym i praktycznym. Wystarczy wybrać kolor i ilość półek.
Regał picture 4

CUB

Półkę można łączyć z innymi kolorami. Do tego celu można wykorzystać nasze kostki do wkładek, które idealnie pasują do półki poprzez zmianę koloru każdej przegródki w środku. Na przykład, jeśli wybrałeś białą półkę, można urozmaicić ją drewnianą kostką fakturową.
Regał picture 5
Regał picture 6
Kostki można również wykorzystać jako podstawki, dekoracje, lampy, a nawet jako stolik kawowy. Prosty kształt o wielu praktycznych zastosowaniach.
Regał picture 7
Regał picture 8

DRZWI

Kolejnym ważnym elementem dodatkowym są drzwi. Drzwiczki można przymocować do każdego przedziału w Twoim Możesz też dodać drzwi do dowolnego przedziału swojej półki. Wystarczy wybrać kolor i odpowiednią liczbę drzwi dla danego regału.
Regał picture 9

Potrzeba w estetycznych i zręcznych regałach nigdy nie ubywa: człowiek ma naturalną zdolność do nagromadzenia pięknych i korzystnych rzeczy w domu. Chodzi też i o tych rzeczach, które przypominają o wycieczkach, bliskich ludzi, ulubionych miejscach i życiowych wydarzeniach. Dla każdej takiej rzeczy musi się znaleźć miejsce w pokoju: w szafce, na półce czy na stoliczku. Ważnym warunkiem komfortu w domu jest naturalny porządek, który możliwe jest urządzić przy pomocy mebli SMARTbett.

 Rodzaje regałów SMARTbett

 Celem racjonalnego i estetycznego zagospodarowania w przestrzeni pokoju oferujemy dwa rodzaje półek:

  • wąski otwarty regał o równej wysokości półek — osobno stojący element wnętrza mieszkania, który powołany jest do przechowywania rzeczy, również jak i do organizacji przestrzeni w pokoju;
  •  otwarta osobna półka o kubicznym kształcie, która montowana może być na ścianie również jak i może być wolno stojącą na podłodze w kombinacji z innymi gatunkami mebli SMARTbett.

Dodatkowo do regałów proponujemy drzwiczki, przydatne do zamontowania jak na szafki, tak i na sześcienne półki. Drzwi, które mamy w ofercie, są bardzo łatwo otwierane, ponieważ wyposażone są w patentowane specjalne gazowe sprężyny i mechanizmy otwierania. Ten unikalny system pozwala na regulacje i ścisłe dopasowanie drzwi, co w swój kolej pozwala zrobić z pozornie prostej szafki prawdziwe dzieło sztuki. Kup drzwi osobno nawet po zakupie mebli, jeśli uznajesz, że są one potrzebne w użytkowaniu szafek.

Szczególną zaletą regałów i kubicznych półek jest paleta kolorów, dostępnych w ofercie SMARTbett. Meble dostępne są w kolorach antracyt, beton, czysty biały i biały dąb. Odpowiednio do koloru głównych elementów możliwe jest dobrać kolor drzwi w trakcie złożenia zamówienia.

 Jak dobrać kolor szafki na książki?

Biblioteka w domu jest miejscem wymagającym szczególnej uwagi projektanta, ponieważ wymaga uwzględnienia pewnych bardzo ważnych aspektów. Wśród czynników, które decydują o kształtach, wymiarach i kolorach książkowych regałów są:

  • ilość i wymiary przechowywanych w pokoju książek;
  • miejsce położenia szafek w mieszkaniu — w jednym celowo wyznaczonym dla nich miejscu lub pokoju czy też to mogą być osobne szafki w różnych pomieszczeniach;
  • otoczenie szafek na książki w pokoju, w tym kształty i kolory innych mebli, również jak i kolory ścian i podłogi;
  • poziom oświetlenia pokoju, gdzie szafki zostaną zamontowane.

Jeśli pokój jest dobrze naświetlany przez słońce w ciągu dnia, a wnętrze wymalowane w jasnych barwach, to kup ciemne szafki w kolorach antracyt czy beton. Wąski wysoki regał na książki albo zestaw jednakowych regałów o ciemnych barwach w jasnym pokoju stworzy prawdziwie zaciszną atmosferę dla czytania i odpoczynku zarówno jak i pracy w ciszy i komforcie. Jeśli znów mieszkanie jest ciemne, zwłaszcza gdy potrzebuje elementów, podkreślających kształty pokoju lub pewnych jego części, to na pewno będą pasować książkowe szafki o jasnych barwach. Wtedy bez zwątpienia kup w dostępnej cenie piękne regały czysto białe lub o teksturze białego dębu.

 Na co zwrócić uwagę w trakcie zakupu szafek na książki?

Wąskie wygodne regały na książki SMARTbett, a zwłaszcza w zestawach, pięknie wyglądają również we wnętrzu współczesnego miejskiego mieszkania i przestrzennego pokoju domu. Dobór koloru szafek jest ważnych aspektem przy projektowaniu wnętrza pokoju. Należy też dokładnie dopasować regały do innych elementów według rozmiaru.

Szerokość wąskiej szafki na książki 46 cm i taki sam rozmiar mają sześcienne regały. Te regały możliwie jest ułożyć w kształcie stoliczka z półkami na książki lub czasopisma. Też nie ma przeszkód wybudować z takich półek tak wysoką szafę na książki, jak tylko pozwała wysokość sufitu, przecież każda taka półka wytrzymuje ponad 80 kg wagi. Wolny jesteś na kombinowanie kolorów półek, osobnych szafek i drzwiczek.

Zwolennikom minimalizmu i konstruktywistycznej oszczędności na pewno spodobają się drzwiczki do regałów i półek, dzięki którym poukładane na nich rzeczy zostaną niewidoczne. Ogromna przewaga zamykanych szafek polega na tym, że różne gatunki rzeczy, raczej nie mających celem być obiektem estetycznym, zostaną uporządkowane, schowane, ale łatwo dostępne dzięki konstrukcji mebli SMARTbett.

Gdzie zamówić szafkę na książki w Polsce?

Nie oszczędzaj na piękności i praktyczności, iż nic tak nie waży, jak zaciszna atmosfera biura czy pokoju w domu, dzięki której potrafisz na stu procent odpoczywać lub pracować. Meble SMARTbett, w tym i regały na książki o różnych konfiguracjach, dostępne do zamówienia i zakupu na stronie producenta https://smartbett.pl/.

Złóż zamówienie na meble SMARTbett z dostawą już teraz, żeby osiągnąć jak największą satysfakcję od korzystania z produkcji o niezmiernie wysokiej jakości.