0%
RATY OD 3
DO 50 MIESIĘCY
nie dotyczy cen
obniżonych promocją
Szczegóły w kasie

Łóżka w szafie marki SMARTBett

215 przedmioty

Łóżka w szafie marki SMARTBett

Nic dziwnego, że popularność szaf (łóżek w szafie) SMARTBett popularność szybko wzrosła, ze względu na znaczące ulepszenia projektowe w ciągu ostatnich 10 lat, które przeniosły ten styl mebli na wyższy poziom z wyraźnymi zaletami, dzięki czemu ten rodzaj łóżka jest konkurencyjny w stosunku do tradycyjnych łóżek. Wygoda, oszczędność miejsca, nowoczesne wzornictwo, kolory i wartość. Każde łóżko w szafie jest wyposażone w nowo zaprojektowane listwy i mechanizmy ortopedyczne, które są kompatybilne z wygodnym 7-strefowym materacem.
Otrzymujesz ten sam komfort z większą liczbą opcji personalizacji sypialni.
Łóżko w szafie picture 1
Łóżko w szafie picture 2
Szafę, zawierającą w środku koc i poduszkę, zamkniesz, zapinając ją za pomocą pasków dołączonych do zestawu montażowego.
Nowy zespół resorów pneumatycznych jest automatycznie kalibrowany, aby uwzględnić ciężar ramy łóżka i materaca. Pozwala to przeciwnikowi na łatwe otwieranie i zamykanie łóżka bez większego wysiłku, maksymalne bezpieczeństwo i wygodę.
Łóżko w szafie picture 3

Więcej miejsca, więcej wartości

Po przespanej nocy i przebudzeniu się wypoczętym, aby rozpocząć piękny i aktywny dzień, łóżko powinno wtopić się w wystrój pokoju, aby „zniknąć”, zapewniając więcej ruchu i swobody po zamknięciu.
Łóżko w szafie picture 4
tak po prostu Twoja sypialnia czy pokój gościnny mogą stać się miejscem do prowadzenia określonych aktywności takich jak: joga, fitness, zamienić się w przytulne, przestronne domowe biuro lub kreatywne studio dla artysty.
Łóżko w szafie picture 5
Łóżko w szafie picture 6
Twoje nowe łóżko w szafie poprawi i upiększy każde pomieszczenie dzięki wyjątkowej estetyce, minimalnej ingerencji i praktyczności.

Ciesz się wspaniałym dniem i nową przestrzenią.

Jak wybrać łóżko składane w szafie?

Bardzo łatwo jest wybrać styl i rozmiar garderoby, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Musisz określić, dla kogo i jakie opcje są pożądane. Najpierw musisz zdecydować o wielkości garderoby. Wielkość łóżka uzależniona jest od wielkości pomieszczenia, w którym szafa zostanie zamontowana oraz ilości i rodzaju osób, które w niej będą spały. Na przykład dla dziecka lub osoby dorosłej o przeciętnej budowie rozmiar 90 cm x 200 cm może być idealnym rozwiązaniem. Jeśli potrzeba więcej miejsca na łóżko, bardziej odpowiednim wyborem będzie rozmiar 120 cm x 200 cm. Rozmiar 140 cm x 200 cm pomieści wygodnie dwie dorosłe osoby o przeciętnej budowie. Dla maksymalnego komfortu i przestrzeni idealny byłby 160cm x 200cm.

Łóżko w szafie - Rozmiary

Kliknij rozmiary po prawej stronie, aby zobaczyć różnicę.

Pionowo czy poziomo?

W przypadku pomieszczeń o wysokości sufitu poniżej 235cm należy wziąć pod uwagę model poziomy szaf, ponieważ montaż modelu pionowego wymaga wysokości sufitu większej niż 235cm. W przypadku pokoi dziecięcych lepszym wyborem jest opcja pozioma. Uchwyt dostępu znajduje się z przodu znacznie niżej niż w wersji pionowej, co umożliwia samodzielne otwieranie i zamykanie urządzenia 12 lat.
Kolejną ważną cechą, którą należy wziąć pod uwagę, jest wielkość pomieszczenia i umiejscowienie szafy na ścianie. Odległość, jaką zajmie otwarte łóżko, określi, na której ścianie zostanie zainstalowane łóżko. W przypadku wszystkich łóżek pionowych odległość ta powinna wynosić co najmniej 235 cm. W przypadku modeli poziomych odległość zmienia się w zależności od rozmiaru łóżka: 100cm dla rozmiaru 90cm x 200cm, 130cm dla rozmiaru 120cm x 200cm, 150cm dla rozmiaru 140cm x 200cm.
Łóżko w szafie picture 14 Łóżko w szafie picture 15

Łóżko w szafie - pionowe

Łóżko w szafie picture 16 Łóżko w szafie picture 17
Łóżko w szafie picture 18 Łóżko w szafie picture 19
Jest to pionowe łóżko w szafie o wymiarach 140x200cm. Idealny dla dwóch dorosłych osób o przeciętnej budowie. Łóżko może udźwignąć do 300 kg przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni spania.
Łóżko w szafie picture 20 Łóżko w szafie picture 21

Łóżko w szafie — poziome

Łóżko w szafie picture 22 Łóżko w szafie picture 23
Łóżko w szafie picture 24 Łóżko w szafie picture 25
Jest to poziome łóżko o wymiarach 140x200cm. Idealny do wąskich pomieszczeń, niskich sufitów lub pokoi dziecięcych. Łóżko może udźwignąć do 300 kg przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni spania.
Łóżko w szafie picture 26 Łóżko w szafie picture 27

Łóżko w szafie - kolory

Każdą z naszych szaf łóżkowych można skombinować z jednego lub dwóch różnych kolorów. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor korpusu i kolor na stronie przedniej. W tym celu skorzystaj z filtra, możesz również wybrać odpowiednią kombinację kolorów na stronie produktu.
Łóżko w szafie picture 28 Łóżko w szafie picture 29

Co musisz wiedzieć kupując półkotapczan?

Upewnij się, że Twoja przestrzeń jest zgodna z zalecanymi standardami montażu łóżek do szafy:
Łóżko w szafie picture 30
1. Jest wystarczająco dużo miejsca na konstrukcję (co najmniej 20 metrów kwadratowych).
Łóżko w szafie picture 31
2. Nachylenie podłogi wynosi 175 cm, maksymalnie 2 cm (1,15%).
Łóżko w szafie picture 32
3. Do półkotapczanu jest gwarantowana wysokość pomieszczenia 235 cm.
Łóżko w szafie picture 33
4. Łóżko w szafie jest przymocowane tylko do odpowiedniej litej ściany (bez lekkich ścian). Grubość ściany musi wynosić co najmniej 10 cm.
Łóżko w szafie picture 34
5. jeśli jest listwa przypodłogowa, można ją zdjąć, aby zapewnić prawidłowe zamocowanie łóżka. tzt nado pomenzal listwa przypodłogowa do listwy przypodłogowej
Łóżko w szafie picture 35
6. w ścianie lub w miejscach przykręcenia łóżka do ściany nie ma przewodów wodnych i energetycznych.

Współczesne mieszkania, które na ogół są nieduże, wymagają zastanowienia się nad stosowaniem chowanych mebli celem optymizacji sypialnianej przestrzenioraz uproszczenia użytkowania. Niewiarygodne proste w korzystaniu ukryte półkotapczany w tym są bardzo pomocne, przecież pełnią role łóżka w czasie odpoczynku, szafy pod czas aktywnej fazy dnia i też się nadają do przechowywanie rzeczy, podobnie jak w komodzie. Szersze możliwości wysuwanych ukrytych mebli do zastanowienia się w trakcie zamówienia. Cena wymarzonego rozkładanego łóżka w szafie zależy od wymiarów i konfiguracji konstruktywnych, o czym chętnie podzielą się fachowcy SMARTbett.

Wersje i wymiary łóżko w szafie SMARTbett

Składany łóżko w szafie SMARTbett dostępny jest w dwóch wersjach: pionowej i poziomej. W złożonej pozycji meble te mają kształt szafy, gdyż rozłożone tworzą atmosferę zacisznej sypialny z łóżkiem z regałami nad wezgłowiem lud zboku. Wyposażone rozkładane łóżka są w jakościowe spody żebrowe i podnoszone systemy, do których pasują komfortowe 7-zonowe materace. Łóżka dostępne są w takich rozmiarach:

  • 90×200 cm;
  • 120×200 cm;
  • 140×200 cm;
  • 160×200 cm.

Odpowiednio na życzenie klienta może być to jednoosobowy czy dwuosobowy łóżka w szafie. Kolory obudowy, w którą wbudowane jest łóżko, mogą być w kolorach antracyt, biały i biały dąb, poza tym podnoszone fasady dostępne w szerszym zestawie kolorów: antracyt, beton, biały, biały błyszczący oraz biały dąb.

Zalety składanych łóżek SMARTbett

Ważną zaletą rozkładanych łóżek SMARTbett jest możliwość zapinania pościeli i złożenia razem z całą konstrukcją: w taki sposób oszczędza się zarazem jak czas użytkowania z mebli, tak i przestrzeń dla przechowywania. Montowane są półkotapczany bezpiecznie na ścianie w sypialni, która po złożeniu konstrukcji przekształca się w wygodną przestrzeń dla różnych czynności: pokój może zostać komfortowym miejscem na jogę, fitness, pracy biurowej czy w mignięcie oka przekształcić się na pracownię artystyczną. Otwierane i zamykane konstrukcje są przy pomocy sprężyn gazowych, ukrytych w obudowie, które dokładnie dopasowane do wagi łóżka, więc pozwalają na korzystanie z nich bez żadnego wysiłku. Rozkładane łóżko w szafie po prostu znika we wnętrzu pokoju po zamknięciu.

Opuszczane miejsce do spania jest wygodne i przestrzenne, gdyż montowane w środku elementy pozwalają na świetną organizacje rzeczy podobno jak w szafie czy komodzie. Jedna z ważnych zalet naszych łóżek transformerów to ukryte w środku regale, zamykane z niezbędnym dla użytkownika wyposażeniem nocnym. Wygodna zabudowana szafa z wysuwanym łóżkiem jest optymalną odpowiedzią na wyzwania współczesnej architektury. Na pewno cena mebli SMARTbett z dostawą przyjemnie zaskoczy każdego klienta.

Jak wybrać opuszczane łóżko w szafie SMARTbett?

Nie ma problemu z dopasowaniem półkotapczanu dla sypialni byle jakiego wymiaru i stylu. Ważne jest się zastanowić dla kogo i w jakim wzorze potrzebne są meble. Zacząć należy z określenia wymiarów szafy. Rozmiar łóżka znów wymaga uwzględnienia wielkości sypialni i wymagań osób, którzy będą z niego korzystać. Na przykład, dla dziecka czy osoby dorosłej nie ma potrzeby w składanym łóżku większym za 90×200 cm. Półkotapczanu o wymiarach 140×200 cm absolutnie wystarczy dla dwóch dorosłych osób, żeby poczuć się wygodnie. Takie łóżko wytrzyma ponad 300 kg wagi na całej powierzchni sypialnianej.

Dla pokoi o wysokości sufitu mniej jak 235 cm raczej pasuje łóżko transformer poziomowej konstrukcji, im więcej, że dla dziecięcej sypialni taka ukryta konstrukcja będzie wygodniejsza i prostsza w użytku: uchwyt będzie niżej jak w pionowej wersji, co pozwoli dziecku otwierać i zamykać zabudowane miejsce spania samodzielnie.

Też pod czas wyboru konstrukcji takiego rodzaju mebli do uwzględnienia jest to, na której ścianie montowana będzie obudowa, ponieważ ważna jest przestrzeń sypialniana, którą będzie zajmować otwierany półkotapczan, iż dla pionowej chowanej konstrukcji potrzebne są co najmniej 235 cm. Dla łóżka w poziomej wersji prawie wystarczy wolnej przestrzeni zgodnie z wymiarami samego miejsca dla spania: 100 cm dla łóżka 90×200 cm, 130 cm dla 120×200 cm i 150 cm dla 140×200 cm odpowiednio. Podobne łóżka idealne są dla wąskich pomieszczeń, gdzie składane maksymalnie gwarantują wolność poruszania się wraz z optymalnym wykorzystaniem zabudowanej powierzchni.

Chowane meble nie tylko są proste w użytku, ale i montowane są w sposób zrozumiały i niewymagający wysiłku. Więc ważne jest tylko mieć pod uwagą układ pomieszczenia i możliwości bezpiecznego i komfortowego korzystana z mebli:

  • wymiary pokoju, gdzie będzie stać rozkładane łóżko;
  • wysokość sufitu;
  • funkcje pokoju;
  • obecność innych mebli,
  • kolory i styl pomieszczenia.

Kolor elementów konstrukcji otwieranych łóżek w szafie SMARTbett może być dowolny według proponowanych wzorów. Szczegóły mogą być ustalone w trakcie zamówienia w bezpośrednim kontakcie z producentem, ponieważ szafa może być wyprodukowana według życzeń klienta w kilku kolorach. Fachowcy SMARTbett pomogą wybrać kolor odpowiedni obecnej sypialni, gdzie meble będą montowane

Gdzie kupić łóżko SMARTbett Murphy w Polsce?

Kup łóżko w szafie SMARTbett na stronie https://smartbett.pl/ w cenie producenta. Możesz śmiało liczyć na wsparcie inżynierów i projektantów SMARTbett w trakcie zamówienia i montażu. Łącznie z pomocą przy wyborze odpowiedniej wersji mebli, współpracownicy zorientują w szczegółach korzystania z rozkładanych konstrukcji oraz podpowiedzą o możliwościach połączenia półkotapczanów z inną produkcją od SMARTbett.

łóżko w szafie jest najlepszym wyborem dla ludzi, dążących do współczesnych rozwiązań dla wnętrz. Kiedy marzysz o intelektualnych meblach wbudowanych, które dostarczają radość korzystania i oszczędzają przestrzeń, kup z dostawą łóżka w szafie SMARTbett.