Rozwój

Innowacyjna koncepcja SMARTBett® została opracowana przez zespół doświadczonych inżynierów i projektantów. Wyzwanie było bardzo wymagające: stworzyć łóżko, które zajmuje minimalną przestrzeń, spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa, oferuje świetny design i zapewnia doskonały komfort snu. Dzięki SmartBett® udało się to osiągnąć!
Development picture 1
Development picture 2
Development picture 3
Development picture 4
Development picture 5
SMARTBett® to kompaktowe, eleganckie meble. Łóżko SMARTBett® po rozłożeniu zapewnia doskonały, komfortowy sen, a złożone wygląda
jak szykowna i jednocześnie nowoczesna szafa.
KOMPAKTOWE
I BARDZO POJEMNE
Development picture 6
PROSTE
I BARDZO ELEGANCKIE
Development picture 7
WYJĄTKOWE
I NIEZWYKLE UNIWERSALNE
Development picture 8
SKŁADANE
I ŁATWE W OBSŁUDZE
Development picture 9
... i nie ważne jak chesz
z niego korzystać:
100 procent
do codziennego użytku
PIEKNO
I OSZCZĘDNOŚĆ
MIEJSCA
Przestronne pokoje i zwiększona przestrzeń dzienna to te elementy, które idą z duchem czasu. SMARTBett® to innowacyjne, składane łóżko, które może być używane w dowolnym miejscu. To wyjątkowo przemyślane rozwiązanie do obszarów miejskich, aby zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie stylowo umeblować i zapewnić unikalne projekty pomieszczeń.
Dzięki SMARTBett® masz więcej przestrzeni życiowej, a tym samym więcej swobody ruchu i dostępnych opcji projektowania - w niewiarygodnie piękny i najprostszy sposób. Salon, pokój gościnny, pokój dziecięcy, pojedynczy apartament lub mieszkanie, SMARTBett® wzbogaca każdą przestrzeń życiową - a według Ciebie gdzie sprawdzi się najlepiej?
Development picture 10
Development picture 11
Development picture 12
OD OGÓLNEGO
WRAŻENIA
DO NAJMNIEJSZEGO SZCZEGÓŁU:
Podczas tworzenia SMARTBett® wszystko było przemyślane i stale udoskonalane. W ten sposób powstało łóżko Murphy'ego, które nie może być postrzegane jako łóżko, gdy znajduje się w stanie zamkniętym, a jednak jest tak funkcjonalne i wygodne, jak to tylko możliwe. Czy łóżka składane są nadal trudne w obsłudze? Nie SMARTBett®: dzięki specjalnie opracowanemu mechanizmowi - mocnym sprężynom gazowym, otwieranie i zamykanie jest łatwe, szybkie i ciche, a fakt, że mechanizm jest zintegrowany z ramą sprawia, że łóżko pozostaje na swoim miejscu, zarówno w pozycji złożonej, jak i rozłożonej. SMARTBett® mieści każdy standardowy materac dopasowany rozmiarem do ramy (do grubości 19 mm).
Development picture 13
Development picture 14
Development picture 15
Innowacyjne meble
zyskały nową nazwę:
SMARTBett®
Koncepcja
SMARTBett® oferuje innowacyjne rozwiązanie dla wymagających oraz tych, którzy cenią większą przestrzeń życiową. Łóżka SMARTBett wyróżniają się wysoką jakością wykonania i zostały poddane ścisłym procedurom testowym, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i wytrzymałości. Są idealne do codziennego użytku - stabilne i potrafią udźwignąć nawet do 300 kg w stanie otwartym.
Projekt
SMARTBett® to coś więcej niż półkotapczan, to wysoce funkcjonalny, designerski mebel, który ma wiele funkcji i cech, które czynią go eleganckim i praktycznym dodatkiem do wnętrza. Z pewnością może przyciągnąć uwagę osób szukających designerskich i estetycznych rozwiązań do swojego mieszkania lub domu. SMARTBett® jest dostępny w różnych rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta. W ofercie są również modne kolory – a Tobie, który najbardziej się podoba?
Development picture 17

MEBLE PRZYSZŁOŚCI