Szafa wąska

123 przedmioty

Szafy z SMARTBett

Szafy są wspaniałym uzupełnieniem naszego głównego produktu "Szafa". Wszystkie nasze produkty są idealnie ze sobą współgrają, możesz w nieskończoność łączyć różne modele szafek z naszą szafką, aby stworzyć optymalny zestaw do Twojego pokoju.
Szafa picture 1

Szafy Rozmiary

Szafa picture 2
Szafa picture 3
W chwili obecnej posiadamy 3 modele szafek: 50cm, 80cm i 100cm.
80 i 100 różnią się tylko szerokością, a 50 ma wysuwane stoliki nocne. Więcej szczegółów na temat każdej szafki znajdziesz na stronie produktu w opisie.
Szafa picture 4
Szafy najlepiej pasują do szaf stojących ze względu na tę samą wysokość, ale można to również połączyć z modelami poziomymi.
Szafa picture 5

Konfigurację wnętrza szafy

Kupując szafkę otrzymujesz cały zestaw półek i jeden wieszak. Na przykład możesz usunąć 2 górne półki po lewej stronie szafki, aby wykorzystać to miejsce na wieszak. Jeśli chcesz, możesz dokupić u nas dodatkowy wieszak i zrobić to samo z dnem szafki.
Szafa picture 6

Nasze wąskie szafy SMARTbett nie przestają podziwiać prostotą, komfortowym korzystaniem z nich oraz możliwościami tworzenia zestawów zgodnie z wymaganiami i życzeniami klienta. Są to idealne meble dla przedpokoju, garderoby czy sypialni, świetnie wyprodukowane o prostym i wykwintnym wzorze. Oferujemy konfiguracje szafek o wygodniej cenie. Każdy zestaw wąskich szaf odpowiedni nawet małemu pomieszczeniu zostanie optymalnym i praktycznym elementem wnętrza. 

Przewagi wąskich szaf SMARTbett 

Wygodne przechowywanie ubrania i niezbędnych na co dzień rzeczy składa się na niezauważalny, ale bardzo ważny aspekt życia. Piękno mebli w pokoju zaś dodaje człowiekowi w każdym dniu odczucie zadowolenia, lekkości i szczęścia. Wysokie i wąskie szafki naszej produkcji wyposażane są w komplet półek i jeden zestaw dla wieszaków. Według swego uznania użytkownik może usunąć półki w lewej części szafy, żeby korzystać z wieszaków. Też możliwe jest złożenie zamówienia na dodatkowe elementy, w tym półki i zestawy dla wieszaków, jeśli ukaże się potrzeba w ustawieniu innych konfiguracji szafek odpowiednio potrzebom i życzeniom.

Wyprodukowane z materiałów o wysokiej jakości wąskie szafy pasują jednakowo do sypialni czy przedpokoju, ponieważ są uniwersalne i przydatne do różnorakich transformacji. Kup zestaw szaf razem z półkotapczanem SMARTbett i ułóż swój unikalny kształt sypialni. Albo kup wąskie szafki o różnych szerokości i urządź garderobę na własną miarę. Są to meble współczesne o kuszącej cenie i niewiarygodnie pięknych kształtach. Pamiętaj, że możliwe jest włączenie dostawy w zamówienie.

Typy wąskich szafek SMARTbett 

Pokój wyposażony w piękne meble może zostać ulubionym miejscem w mieszkaniu. To może być jak niewielki przedpokój, tak i zaciszna sypialnia. Przechowywanie ubrań i obuwia, sprzętu, książek czy wyposażenia biurowego może być wygodnym, prostym i prawie niezauważalnym. W byle jakim razie nawet mała przestrzeń ma szansę być świetnie zagospodarowaną z eleganckimi wysokimi szafkami SMARTbett. Taki element wnętrza na pewno zostanie nie tylko funkcjonalnym dopełnieniem mieszkania, ale również i cudowną małą ozdobą, która na co dzień będzie cieszyć oko mieszkańców domu.

Do każdego pomieszczenia możliwe jest wybrać odpowiedną wysoką szafkę SMARTbett. Mamy w ofercie trzy modele szaf o szerokości 50 cm, 80 cm i 100 cm. Szafy o szerokości 80 cm i 90 cm różnią się tylko wymiarami, natomiast szafki 50 cm mają wysuwane szufladki. Szafki mają jednakową wysokość i mogą być połączone z rozkładanym łóżkiem pionowej konstrukcji, chociaż i poziome półkotapczany też świetnie wyglądają we wnętrzu wraz z wysokimi szafkami różnych konfiguracji.

Jaki rozmiar i kolor szafy są dla mnie? 

Trzy wersje szafek o różnej szerokości tworzą możliwość tworzenia nieprzewidywalnie pięknych zestawów mebli dla współczesnego mieszkania. Wysoka i wąska szafa o szerokości 50 cm będzie pasować we wnętrzu małego urbanistycznego mieszkania o różnych konfiguracjach, zwłaszcza w zestawie z rozkładanym łóżkiem. Szerokie szafy 80 cm i 100 cm mogą posłużyć do tworzenie większych konstrukcji mebli dla sypialni czy garderoby w domie czy dużym mieszkaniu. Kryteria wyboru szafy dość proste, ale jednakże ważne przy podjęciu ostatecznej decyzji:

  • jaki jest cel i przewidywane warunki korzystania z szafy;
  • co w szafie zostanie przechowywane i na jak długi czas;
  •  w jakim pokoju szafa zostanie umieszczona;
  • jak zostanie szafka dopasowana do wnętrza.

SMARTbett oferuje obudowy szaf o takich kolorach: atracyt, biały, dąb biały. Fasady mogą występować w większej ilości wersji: antracyt, beton, biały, dąb biały, biały błyszczący. Kolory mogą być skombinowane według uznania klienta jeszcze w trakcie zamówienia. Zlecenie rozmaitych kolorów szaf powołane może być przez odpowiednie zestawy kolorów innych obecnych już elementów wnętrza, gdzie zostaną zamontowane szafy SMARTbett. Należy uwzględniać to, że kolor szafki nie musi być dokładnie tak sam, jak kolor ściany czy podłogi, przecież wysoka stylowa szafka może zostać piękną ozdobą wnętrza jak osobny element optymalnej organizacji przestrzeni w przedpokoju czy sypilani.

Gdzie kupić wąską szafę w Polsce? 

Kup szafkę o cenie producenta z dostawą i przekonaj się w przewagach śmiałych konstruktywnych rozwiązań od SMARTbett. Nie ulega wątpliwości, że każdy klient potrafi samodzielnie zdecydować, którą dokładnie szafę potrzebuje i w jaki sposób ma ułożyć zestaw mebli SMARTbett, jednakże specjaliści ze strony producenta chętnie pomogą z wyborem i dokładnym dopasowaniem mebli to pokoju klienta. Zapraszamy składać zamówienia na wysoką wąską szafę SMARTbett w Polsce na stronie producenta https://smartbett.pl/